First Payment Provider

Про нас

Ласкаво просимо в First Payment Provider!

«Я створив цю фінансову платформу, щоб допомогти тим, хто платить дуже багато за фінансові банківські послуги, платити за такі послуги набагато менше. Під час моєї роботи в фінансовому адмініструванні, я відзначив для себе, що багато банківських інститутів виставляють своїм клієнтам завищені комісії. Тому моїм місією стала зміна цього статусу. Як First Payment Provider, ми хочемо, щоб люди мали повний контроль за своїми фінансами з мінімальними комісіями.»

Метью Лафарж

Засновник і Генеральний Директор

Ми є нової фінансової платформою, яка шукає можливості надавати послуги з високим рівнем якості в конкурентному середовищі. Наша компанія є досить молодою, але у нашої команди є десятиліття досвіду роботи у фінансовому світі. Крім цього, нашою місією є надання оптимальної фінансової допомоги кому завгодно і в будь-якій точці земної кулі.

Ми переконані, що люди повинні мати повний доступ до фінансових послуг. Ми віримо, що тільки 100% фінансова грамотність і 100% фінансова свобода можуть удосконалювати нас як суспільство. І в цьому випадку комісія за надання фінансових послуг буде мінімальною.

Метью Лафарж є доктором економічних наук і має довгу кар’єру в галузі фінансового адміністрування. Його сучасні погляди на економічну свободу привнесли дуже багато в формування місії роботи First Payment Provider.

Наша команда

Зустрічайте команду фінансових професіоналів і експертів в області бухгалтерії First Payment Provider!

Місіс Стівенс привнесла свій багаторічний досвід роботи в банках, щоб допомогти First Payment Provider поліпшити свої послуги. Її метою є перетворення цієї фінансової платформи в одну з кращих фінансових платформ в світі.

Даніель Стівенс

Фінансовий директор і фінансовий експерт

Містер Вудс є ​​досвідченим бухгалтером з досвідом роботи більш ніж 25 років в цій галузі. До цього він працював в декількох великих компаніях. Також він займав ключові позиції в декількох державних установах.

Крістофер Вудс

Бухгалтер і фінансовий аналітик

Містер Діксон в минулому працював в телекомунікаційних компаніях і класичних банках. Сьогодні він хоче вивести рівень клієнтського обслуговування в First Payment Provider на новий якісний рівень.

Пітер Діксон

Фахівець по роботі з клієнтами

Як експерт в області роботи з даними, міс Андерсон супроводжує розробку нашої платформи, використовуючи при цьому останні технології.

Синтія Андерсон

Аналітик даних

Містер Кін має значне портфоліо створення більш ніж 500 сайтів, в тому числі сайтів для відомих компаній в світі. Зараз він знаходиться на чолі розробки дизайну сайту для First Payment Provider.

Маркус Кін

Розробник сайту