First Payment Provider

Золоті правила управління грошима

Золоті правила управління грошима

Школа вчить нас великої кількості важливих уроків. На жаль, вона не враховує деяких дуже важливі правила простого життя, які точно знадобляться вам в майбутньому. Одне з таких правил відноситься до управління грошима в разі складних життєвих умов.

Без правильного контролю за грошима ви ризикуєте кредитами від своєї сім’ї і друзів. Навіть гірше, ви можете отримати обтяження у вигляді дорогих банківських кредитів. У разі використання послуг таких платіжних сервісів як First Payment Provider, ви ніколи не загрузнете в боргах.

Перед тим, як ви досягнете нового рівня, ви повинні навчитися золотим правилам управління грошима. І якщо ви проходите через обтяжену боргами частину свого життя, ви повинні знати, що ці правила можна застосувати в будь-який момент життя. Ось вони!

1. Ніколи не витрачайте більше, ніж заробляєте

Ми живемо в споживчому суспільства, яке намагається нав’язати нам непотрібні товари і послуги на кожному кроці. Адже це так необхідно, купити новий телевізор, здійснити подорож в екзотичну країну, придбати нову машину. Але насправді, чи є сенс залазити в борги для здійснення таких покупок?

Щоб мати справу зі здоровим фінансовим становищем, ніколи не витрачайте більше, ніж заробляєте. Якщо ви не можете придбати всі ці речі за рахунок вашої заробітної плати, просто не беріть кредити.

Ви завжди можете взяти гроші в позику в разі критичних, небезпечних для життя і здоров’я ситуацій. Наприклад, ви можете взяти кредит для покриття медичних витрат, або якщо ваш орендодавець не дає вам спати по ночах. Загалом, ви не повинні влазити в великі кредити лише заради того, щоб провести п’ять днів на Багамах.

2. Плануйте всі ваші оплати до настання критичних термінів

Велика частина молодих людей відчувають явну необхідність витратити гроші, коли отримують свою місячну зарплату. Це відбувається за рахунок того, що вони хочуть витратити всю отриману суму на задоволення і розваги. Найчастіше вони бачать склянку повним, хоча в той же час він є майже порожнім.

Коли ви отримуєте вашу щомісячну зарплату, ви не повинні відразу думати про те, як ви витратите всі ваші гроші на розваги. Замість цього, почніть з оплати податків, комунальних платежів, кредитів. Наприклад, ви повинні заплатити за оренду, електроенергію, газ, інтернет і так далі.

Після всіх цих виплат, у вас залишаться кошти на покупку їжі, на розваги та інші базові потреби. Таким чином ви зрозумієте, що день отримання зарплати тепер не є найщасливішим днем ​​в місяці. Звичайно, крім випадків, коли ваші обов’язкові платежі складають не більше 10% від вашого доходу.

3. Уникайте непотрібних витрат

Більшість з нас використовують банківські послуги без розуміння, скільки в підсумку вони будуть коштувати. Пізніше ми виявляємо, що банківські комісії за платіжні послуги є явно завищеними.

Набагато кращою опцією є використання фінансового сервісу, начебто First Payment Provider. Ця сучасна платіжна платформа дозволяє вам зібрати всі ваші банківські рахунки в одному зручному місці. За допомогою цієї платформи ви також зможете автоматизувати свої місячні платежі і спланувати майбутні витрати. Також ви будете платити за фінансові послуги одні з найменших комісій в галузі. Таким чином ви отримаєте можливість значно заощадити в довгостроковому періоді.